Dobrodosao/la na Star Room Forum...
Ovo je mesto gde cemo da pricamo o SVIM POZNATIM LICNOSTIMA...
Registruj se!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Produzili "Avatar" za osam minuta pa ga ponovno prikazuju u bioskopima

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

ღ RobSten fan ღ

ღ RobSten fan ღ
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]

DOK fanovi zeljno ocekuju drugi nastavak "Avatara", producenti su se dosetili kako dodatno zaraditi na prvom delu filma koji je dosad zgrnuo gotovo tri milijarde americkih dolara. Nadosnimili su osam minuta filma i specijalno izdanje "Avatara" odlucili ponovno prikazivati u bioskopima, ali samo odabranima. Zasad je sigurno da ce od 27. avgusta u scenama koje su bile izostavljene iz standardne verzije "Avatara 3D" moci uzivati Amerikanci, a hoce li ga se prikazivati i izvan granica SAD-a, kompanija 20th Century Fox zasad nije izvestila.

Za nastavak najskupljeg filma svih vremena, redatelj James Cameron najavio je prebacivanje radnje "Avatara" iz Pandorinih prasuma u njene oceane, a treci dio serijala trebao bi se prosiriti i na druge planete. Cameron je najavio kako ce Pandorini oceani biti jednako bogati, raznoliki i mastoviti poput prasume iz prvog dela filma. Drugi deo "Avatara" navodno ce se snimati puno krace od prvog filma, jer je Cameronu izazov napraviti ono sto su napravili prvi put, ali jeftinije i brze.

https://stars-love-music.forumsr.net

Jelen@@@007

Jelen@@@007
Moderator

Bzvz... Samo za dzabe ljudima uzimaju pare...
A i oni ako su ludi da idu da gledaju 8 minuta...

hari_95

hari_95
New member

Jos 8 minuta smaranja ? XD

ღ RobSten fan ღ

ღ RobSten fan ღ
Admin

hari_95 ::Jos 8 minuta smaranja ? XD

hahahahahahaha, ja ga nisam ni gledala, a i ne planiram.
I ovako me smara. xD

https://stars-love-music.forumsr.net

Mi Delirio♥

Mi Delirio♥
New member

OMG strašno -.-

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu